Vaniköy Konteyner

Kandilli Konteyner
26 Şubat 2018
Kuleli Konteyner
26 Şubat 2018

Vaniköy Konteyner

Alyans Prefabrik Konteyner www.konteynerprefabrik.net web sitesiyle Müşterilerine Hizmet Vermeye devam etmekte… Alyans Prefabrik ve Konteyner İstanbul Üsküdar ilçesinde Vaniköy bölgesinde Konteyner ve Prefabrik Tek Katlı – Prefabrik Yapılar üreterek bölgedeki Prefabrik ve Konteyner İhtiyacını karşılamaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner Üretim hacmi ile her geçen gün inşaat sektöründeki bir ihtiyaç olan Konteyner ve Mono Kabin ihtiyacını kaliteli malzeme ve işçilik ile üretim yaparak kapatmaya çalışmaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner’in üretim hattının yarısından fazlasını oluşturan konteynerler Özellikle inşaat sektöründe kullanılmaktadır.

İmalatını yapmış olduğumuz Şantiye Konteyneri, Ofis Konteyneri ve İnşaatlarda kullanılan Yemekhane Konteyner, Konteyner WC veya Konteyner Tuvalet dediğimiz Konteyner türü ve Konteyner Duşların İstediğiniz ölçü ve ebatlarda Alyans Prefabrik bu ürünlerin İmalatını yapmaktadır.

KONTEYNER ÇEŞİTLERİMİZ

Vaniköy Şantiye ve Ofis Konteyneri

Vaniköy Metropol Konteyner

Vaniköy Yatakhane Konteyneri

MODÜLER KABİNLER

Vaniköy Polyester Kabinler

Vaniköy Metropol Kabinler

Vaniköy Seyyar Wc Duş Kabinleri

Alyans Prefabrik Konteyner Üretiminin yanı sıra Prefabrik yapılarda üretmektedir. Prefabrik yapıların içerisinde Müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün gurubuysa Prefabrik Bağ Evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Ev Bu ürün gurubunu tercih eden müşterilerimiz genellikle emekli ve sakin huzurlu bir hayat yaşamayı tercih eden müşterilerimizden oluşmaktadır.

Müşterimiz ilçe veya İl merkezine yakın bir bahçe veya bağ  almakta ve bu bahçeye bir ev yaptırmak istemekte ama betonarme bir ev yaptırmak istese çok büyük maliyetlere girecek müşterimizin tercihini Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev‘i tercih etmekte çünkü betonarme bir eve  göre prefabrik yapıların maliyetleri daha ucuz olacaktır. 5 te 2 oranlarına kadar düşmekte örneğin betonarme bir yapı 50.000 TL ye maal ederken Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev’i örnekleme yaparsak 20.000TL yi bulmayacaktır. Prefabrik yapılar hem daha Ekonomik hem daha Hızlı kurulumu yapılır hem de Isı Yalıtımı daha sağlıklı olacaktır ve Betonarme yapılar ile aynı kullanım ömrüne sahip olacaktır.

Firmamızı Google’da şu kelimelerle de bulabilirsiniz

yapı sistemleri, Vaniköy prefabrik yapılar, Vaniköy prefabrik yapı imalatı, Vaniköy birleşik konteyner yapılar, yapı imalatı, Vaniköy betana şantiye binaları, Vaniköy alyans prefabrik iletişim, Vaniköy wc duş konteynerleri, Vaniköy prefabrik konut binalar, İstanbul sandviç panel sistemler, Vaniköy betopan sistemli ofis binaları, Vaniköy özel çelik yapılar, Vaniköy hafif çelik yapılar, Vaniköy prefabrik ev yapanlar, Vaniköy özel üretim konteynerler, Vaniköy prefabrik ev imalatı ve satışı, Prefabrik yapı imalatı yapanlar Vaniköy, , , , birleşik konteyner yapılar Vaniköy, Vaniköy bağ bahçe evleri, , , www.alyansprefabrik.com, , Vaniköy prefabrik konut imalat ve pazarlama, Vaniköy prefabrik yapı sistemleri, Vaniköy prefabrik ev yapan firma, Vaniköy Prefabrik Tel, Vaniköy Konteyner, Vaniköy Şantiye Konteyneri, Vaniköy Şantiye Konteyner Fiyatları, Şantiye Konteyner Fiyatı, Vaniköy Ofis Konteyneri, , Vaniköy Konteyner Tuvalet, Vaniköy Konteyner Duş Kabini, Vaniköy İlçesi Konteyner Yapan Firmalar, Vaniköy Şantiye ve Ofis Konteyneri, Vaniköy Metropol Konteyner, Vaniköy Wc & Duş Konteyneri, Vaniköy Yatakhane Konteyneri, Vaniköy Polyester Kabinler, Vaniköy Geniş Kabinler, Vaniköy Metropol Kabinler, Vaniköy Zırhlı Güvenlik Kulübesi, Vaniköy Seyyar Wc Duş Kabinleri, Prefabrik Bağ Evi, Bağ evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Villa

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Canlı Destek