Sultantepe Konteyner

Selimiye Konteyner
26 Şubat 2018
Konteyner
10 Mayıs 2018

Sultantepe Konteyner

Alyans Prefabrik Konteyner www.konteynerprefabrik.net web sitesiyle Müşterilerine Hizmet Vermeye devam etmekte…  Alyans Prefabrik ve Konteyner İstanbul Üsküdar ilçesinde Sultantepe bölgesinde Konteyner ve Prefabrik Tek Katlı – Prefabrik Yapılar üreterek bölgedeki Prefabrik ve Konteyner İhtiyacını karşılamaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner Üretim hacmi ile her geçen gün inşaat sektöründeki bir ihtiyaç olan Konteyner ve Mono Kabin ihtiyacını kaliteli malzeme ve işçilik ile üretim yaparak kapatmaya çalışmaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner’in üretim hattının yarısından fazlasını oluşturan konteynerler Özellikle inşaat sektöründe kullanılmaktadır.

İmalatını yapmış olduğumuz Şantiye Konteyneri, Ofis Konteyneri ve İnşaatlarda kullanılan Yemekhane Konteyner, Konteyner WC veya Konteyner Tuvalet dediğimiz Konteyner türü ve Konteyner Duşların İstediğiniz ölçü ve ebatlarda Alyans Prefabrik bu ürünlerin İmalatını yapmaktadır.

KONTEYNER ÇEŞİTLERİMİZ

Sultantepe Metropol Konteyner

Sultantepe Yatakhane Konteyneri

MODÜLER KABİNLER

Sultantepe Polyester Kabinler

Sultantepe Geniş Kabinler

Sultantepe Metropol Kabinler

Sultantepe Zırhlı Güvenlik Kulübesi

Sultantepe Seyyar Wc Duş Kabinleri

Alyans Prefabrik Konteyner Üretiminin yanı sıra Prefabrik yapılarda üretmektedir. Prefabrik yapıların içerisinde Müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün gurubuysa Prefabrik Bağ Evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Ev Bu ürün gurubunu tercih eden müşterilerimiz genellikle emekli ve sakin huzurlu bir hayat yaşamayı tercih eden müşterilerimizden oluşmaktadır.

Müşterimiz ilçe veya İl merkezine yakın bir bahçe veya bağ  almakta ve bu bahçeye bir ev yaptırmak istemekte ama betonarme bir ev yaptırmak istese çok büyük maliyetlere girecek müşterimizin tercihini Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev‘i tercih etmekte çünkü betonarme bir eve  göre prefabrik yapıların maliyetleri daha ucuz olacaktır. 5 te 2 oranlarına kadar düşmekte örneğin betonarme bir yapı 50.000 TL ye maal ederken Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev’i örnekleme yaparsak 20.000TL yi bulmayacaktır. Prefabrik yapılar hem daha Ekonomik hem daha Hızlı kurulumu yapılır hem de Isı Yalıtımı daha sağlıklı olacaktır ve Betonarme yapılar ile aynı kullanım ömrüne sahip olacaktır.

Firmamızı Google’da şu kelimelerle de bulabilirsiniz

Sultantepe Konteyner yapı sistemleri, Sultantepe prefabrik yapılar, Sultantepe prefabrik yapı imalatı, Sultantepe birleşik konteyner yapılar, , Sultantepe betana şantiye binaları, Sultantepe alyans prefabrik iletişim, Sultantepe wc duş konteynerleri, Sultantepe prefabrik konut binalar, İstanbul sandviç panel sistemler, , Sultantepe özel çelik yapılar, Sultantepe hafif çelik yapılar, Sultantepe prefabrik ev yapanlar, Sultantepe özel üretim konteynerler, Sultantepe prefabrik ev imalatı ve satışı, Prefabrik yapı imalatı yapanlar Sultantepe, Sultantepe tek katlı prefabrik evler, , Sultantepe çift katlı prefabrik evler, , Sultantepe bağ bahçe evleri, Wc ve duş konteynerleri Sultantepe, Sultantepe çelik konstrüksiyon yapılar, www.alyansprefabrik.com, Sultantepe prefabrik ve konteyner yapılar, Sultantepe prefabrik konut imalat ve pazarlama, , , Sultantepe Prefabrik Tel, Sultantepe Konteyner, Sultantepe Şantiye Konteyneri, Sultantepe Şantiye Konteyner Fiyatları, , Sultantepe Ofis Konteyneri, Sultantepe Ofis Konteyner Fiyatları, Sultantepe Konteyner Tuvalet, Sultantepe Konteyner Duş Kabini, Sultantepe İlçesi Konteyner Yapan Firmalar, Sultantepe Şantiye ve Ofis Konteyneri, Sultantepe Metropol Konteyner, Sultantepe Wc & Duş Konteyneri, Sultantepe Yatakhane Konteyneri, Sultantepe Polyester Kabinler, Sultantepe Geniş Kabinler, Sultantepe Metropol Kabinler, Sultantepe Zırhlı Güvenlik Kulübesi, Sultantepe Seyyar Wc Duş Kabinleri, Prefabrik Bağ Evi, Bağ evi, Prefabrik Tek Katlı Ev,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Canlı Destek