Selimiye Konteyner

Pazarbaşı Konteyner
26 Şubat 2018
Sultantepe Konteyner
26 Şubat 2018

Selimiye Konteyner

Alyans Prefabrik Konteyner www.konteynerprefabrik.net web sitesiyle Müşterilerine Hizmet Vermeye devam etmekte… Alyans Prefabrik ve Konteyner İstanbul Üsküdar ilçesinde Selimiye bölgesinde Konteyner ve Prefabrik Tek Katlı – Prefabrik Yapılar üreterek bölgedeki Prefabrik ve Konteyner İhtiyacını karşılamaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner Üretim hacmi ile her geçen gün inşaat sektöründeki bir ihtiyaç olan Konteyner ve Mono Kabin ihtiyacını kaliteli malzeme ve işçilik ile üretim yaparak kapatmaya çalışmaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner’in üretim hattının yarısından fazlasını oluşturan konteynerler Özellikle inşaat sektöründe kullanılmaktadır.

İmalatını yapmış olduğumuz Şantiye Konteyneri, Ofis Konteyneri ve İnşaatlarda kullanılan Yemekhane Konteyner, Konteyner WC veya Konteyner Tuvalet dediğimiz Konteyner türü ve Konteyner Duşların İstediğiniz ölçü ve ebatlarda Alyans Prefabrik bu ürünlerin İmalatını yapmaktadır.

KONTEYNER ÇEŞİTLERİMİZ

Selimiye Şantiye ve Ofis Konteyneri

Selimiye Metropol Konteyner

Selimiye Wc & Duş Konteyneri

MODÜLER KABİNLER

Selimiye Polyester Kabinler

Selimiye Metropol Kabinler

Selimiye Zırhlı Güvenlik Kulübesi

Selimiye Seyyar Wc Duş Kabinleri

Alyans Prefabrik Konteyner Üretiminin yanı sıra Prefabrik yapılarda üretmektedir. Prefabrik yapıların içerisinde Müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün gurubuysa Prefabrik Bağ Evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Ev Bu ürün gurubunu tercih eden müşterilerimiz genellikle emekli ve sakin huzurlu bir hayat yaşamayı tercih eden müşterilerimizden oluşmaktadır.

Müşterimiz ilçe veya İl merkezine yakın bir bahçe veya bağ  almakta ve bu bahçeye bir ev yaptırmak istemekte ama betonarme bir ev yaptırmak istese çok büyük maliyetlere girecek müşterimizin tercihini Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev‘i tercih etmekte çünkü betonarme bir eve  göre prefabrik yapıların maliyetleri daha ucuz olacaktır. 5 te 2 oranlarına kadar düşmekte örneğin betonarme bir yapı 50.000 TL ye maal ederken Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev’i örnekleme yaparsak 20.000TL yi bulmayacaktır. Prefabrik yapılar hem daha Ekonomik hem daha Hızlı kurulumu yapılır hem de Isı Yalıtımı daha sağlıklı olacaktır ve Betonarme yapılar ile aynı kullanım ömrüne sahip olacaktır.

Firmamızı Google’da şu kelimelerle de bulabilirsiniz

Selimiye Konteyner yapı sistemleri, , , Selimiye birleşik konteyner yapılar, Selimiye konteyner yapı imalatı, Selimiye betana şantiye binaları, Selimiye alyans prefabrik iletişim, Selimiye wc duş konteynerleri, , , , Selimiye özel çelik yapılar, , Selimiye prefabrik ev yapanlar, Selimiye özel üretim konteynerler, Selimiye prefabrik ev imalatı ve satışı, , Selimiye tek katlı prefabrik evler, , Selimiye çift katlı prefabrik evler, birleşik konteyner yapılar Selimiye, Selimiye bağ bahçe evleri, Wc ve duş konteynerleri Selimiye, Selimiye çelik konstrüksiyon yapılar, www.alyansprefabrik.com, , Selimiye prefabrik konut imalat ve pazarlama, Selimiye prefabrik yapı sistemleri, Selimiye prefabrik ev yapan firma, Selimiye Prefabrik Tel, Selimiye Konteyner, Selimiye Şantiye Konteyneri, Selimiye Şantiye Konteyner Fiyatları, Şantiye Konteyner Fiyatı, Selimiye Ofis Konteyneri, Selimiye Ofis Konteyner Fiyatları, Selimiye Konteyner Tuvalet, Selimiye Konteyner Duş Kabini, Selimiye İlçesi Konteyner Yapan Firmalar, Selimiye Şantiye ve Ofis Konteyneri, Selimiye Metropol Konteyner, Selimiye Wc & Duş Konteyneri, Selimiye Yatakhane Konteyneri, Selimiye Polyester Kabinler, Selimiye Geniş Kabinler, Selimiye Metropol Kabinler, Selimiye Zırhlı Güvenlik Kulübesi, Selimiye Seyyar Wc Duş Kabinleri, Prefabrik Bağ Evi, Bağ evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Villa

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Canlı Destek