Nakkaştepe Konteyner

Libadiye Konteyner
26 Şubat 2018
Pazarbaşı Konteyner
26 Şubat 2018

Nakkaştepe Konteyner

Alyans Prefabrik Konteyner www.konteynerprefabrik.net web sitesiyle Müşterilerine Hizmet Vermeye devam etmekte… Alyans Prefabrik ve Konteyner İstanbul Üsküdar ilçesinde Nakkaştepe bölgesinde Konteyner ve Prefabrik Tek Katlı – Prefabrik Yapılar üreterek bölgedeki Prefabrik ve Konteyner İhtiyacını karşılamaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner Üretim hacmi ile her geçen gün inşaat sektöründeki bir ihtiyaç olan Konteyner ve Mono Kabin ihtiyacını kaliteli malzeme ve işçilik ile üretim yaparak kapatmaya çalışmaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner’in üretim hattının yarısından fazlasını oluşturan konteynerler Özellikle inşaat sektöründe kullanılmaktadır.

İmalatını yapmış olduğumuz Şantiye Konteyneri, Ofis Konteyneri ve İnşaatlarda kullanılan Yemekhane Konteyner, Konteyner WC veya Konteyner Tuvalet dediğimiz Konteyner türü ve Konteyner Duşların İstediğiniz ölçü ve ebatlarda Alyans Prefabrik bu ürünlerin İmalatını yapmaktadır.

KONTEYNER ÇEŞİTLERİMİZ

Nakkaştepe Şantiye ve Ofis Konteyneri

Nakkaştepe Metropol Konteyner

Nakkaştepe Wc & Duş Konteyneri

Nakkaştepe Yatakhane Konteyneri

MODÜLER KABİNLER

Nakkaştepe Polyester Kabinler

Nakkaştepe Geniş Kabinler

Nakkaştepe Metropol Kabinler

Nakkaştepe Zırhlı Güvenlik Kulübesi

Nakkaştepe Seyyar Wc Duş Kabinleri

Alyans Prefabrik Konteyner Üretiminin yanı sıra Prefabrik yapılarda üretmektedir. Prefabrik yapıların içerisinde Müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün gurubuysa Prefabrik Bağ Evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Ev Bu ürün gurubunu tercih eden müşterilerimiz genellikle emekli ve sakin huzurlu bir hayat yaşamayı tercih eden müşterilerimizden oluşmaktadır.

Müşterimiz ilçe veya İl merkezine yakın bir bahçe veya bağ  almakta ve bu bahçeye bir ev yaptırmak istemekte ama betonarme bir ev yaptırmak istese çok büyük maliyetlere girecek müşterimizin tercihini Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev‘i tercih etmekte çünkü betonarme bir eve  göre prefabrik yapıların maliyetleri daha ucuz olacaktır. 5 te 2 oranlarına kadar düşmekte örneğin betonarme bir yapı 50.000 TL ye maal ederken Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev’i örnekleme yaparsak 20.000TL yi bulmayacaktır. Prefabrik yapılar hem daha Ekonomik hem daha Hızlı kurulumu yapılır hem de Isı Yalıtımı daha sağlıklı olacaktır ve Betonarme yapılar ile aynı kullanım ömrüne sahip olacaktır.

Firmamızı Google’da şu kelimelerle de bulabilirsiniz

yapı sistemleri, , Nakkaştepe prefabrik yapı imalatı, Nakkaştepe birleşik konteyner yapılar, yapı imalatı, , Nakkaştepe alyans prefabrik iletişim, Nakkaştepe wc duş konteynerleri, Nakkaştepe prefabrik konut binalar, İstanbul sandviç panel sistemler, Nakkaştepe betopan sistemli ofis binaları, Nakkaştepe özel çelik yapılar, Nakkaştepe hafif çelik yapılar, Nakkaştepe prefabrik ev yapanlar, Nakkaştepe özel üretim konteynerler, , , Nakkaştepe tek katlı prefabrik evler, Prefabrik konut binaları Nakkaştepe, Nakkaştepe çift katlı prefabrik evler, , Nakkaştepe bağ bahçe evleri, , Nakkaştepe çelik konstrüksiyon yapılar, www.alyansprefabrik.com, , Nakkaştepe prefabrik konut imalat ve pazarlama, Nakkaştepe prefabrik yapı sistemleri, Nakkaştepe prefabrik ev yapan firma, Nakkaştepe Prefabrik Tel, Nakkaştepe Konteyner, Nakkaştepe Şantiye Konteyneri, Nakkaştepe Şantiye Konteyner Fiyatları, , Nakkaştepe Ofis Konteyneri, , Nakkaştepe Konteyner Tuvalet, Nakkaştepe Konteyner Duş Kabini, , Nakkaştepe Şantiye ve Ofis Konteyneri, Nakkaştepe Metropol Konteyner, Nakkaştepe Wc & Duş Konteyneri, Nakkaştepe Yatakhane Konteyneri, Nakkaştepe Polyester Kabinler, Nakkaştepe Geniş Kabinler, Nakkaştepe Metropol Kabinler, Nakkaştepe Zırhlı Güvenlik Kulübesi, Nakkaştepe Seyyar Wc Duş Kabinleri, Prefabrik Bağ Evi, Bağ evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Villa

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Canlı Destek