Libadiye Konteyner

Kuzguncuk Konteyner
26 Şubat 2018
Nakkaştepe Konteyner
26 Şubat 2018

Libadiye Konteyner

Alyans Prefabrik Konteyner www.konteynerprefabrik.net web sitesiyle Müşterilerine Hizmet Vermeye devam etmekte… Alyans Prefabrik ve Konteyner İstanbul Üsküdar ilçesinde Libadiye bölgesinde Konteyner ve Prefabrik Tek Katlı – Prefabrik Yapılar üreterek bölgedeki Prefabrik ve Konteyner İhtiyacını karşılamaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner Üretim hacmi ile her geçen gün inşaat sektöründeki bir ihtiyaç olan Konteyner ve Mono Kabin ihtiyacını kaliteli malzeme ve işçilik ile üretim yaparak kapatmaya çalışmaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner’in üretim hattının yarısından fazlasını oluşturan konteynerler Özellikle inşaat sektöründe kullanılmaktadır.

İmalatını yapmış olduğumuz Şantiye Konteyneri, Ofis Konteyneri ve İnşaatlarda kullanılan Yemekhane Konteyner, Konteyner WC veya Konteyner Tuvalet dediğimiz Konteyner türü ve Konteyner Duşların İstediğiniz ölçü ve ebatlarda Alyans Prefabrik bu ürünlerin İmalatını yapmaktadır.

KONTEYNER ÇEŞİTLERİMİZ

Libadiye Şantiye ve Ofis Konteyneri

Libadiye Metropol Konteyner

Libadiye Wc & Duş Konteyneri

Libadiye Yatakhane Konteyneri

MODÜLER KABİNLER

Libadiye Polyester Kabinler

Libadiye Geniş Kabinler

Libadiye Zırhlı Güvenlik Kulübesi

Libadiye Seyyar Wc Duş Kabinleri

Alyans Prefabrik Konteyner Üretiminin yanı sıra Prefabrik yapılarda üretmektedir. Prefabrik yapıların içerisinde Müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün gurubuysa Prefabrik , Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Ev Bu ürün gurubunu tercih eden müşterilerimiz genellikle emekli ve sakin huzurlu bir hayat yaşamayı tercih eden müşterilerimizden oluşmaktadır.

Müşterimiz ilçe veya İl merkezine yakın bir bahçe veya bağ  almakta ve bu bahçeye bir ev yaptırmak istemekte ama betonarme bir ev yaptırmak istese çok büyük maliyetlere girecek müşterimizin tercihini Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev‘i tercih etmekte çünkü betonarme bir eve  göre prefabrik yapıların maliyetleri daha ucuz olacaktır. 5 te 2 oranlarına kadar düşmekte örneğin betonarme bir yapı 50.000 TL ye maal ederken Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev’i örnekleme yaparsak 20.000TL yi bulmayacaktır. Prefabrik yapılar hem daha Ekonomik hem daha Hızlı kurulumu yapılır hem de Isı Yalıtımı daha sağlıklı olacaktır ve Betonarme yapılar ile aynı kullanım ömrüne sahip olacaktır.

Firmamızı Google’da şu kelimelerle de bulabilirsiniz

Libadiye Konteyner yapı sistemleri, Libadiye prefabrik yapılar, Libadiye prefabrik yapı imalatı, Libadiye birleşik konteyner yapılar, Libadiye konteyner yapı imalatı, Libadiye betana şantiye binaları, Libadiye alyans prefabrik iletişim, Libadiye wc duş konteynerleri, Libadiye prefabrik konut binalar, İstanbul sandviç panel sistemler, , Libadiye özel çelik yapılar, Libadiye hafif çelik yapılar, , , Libadiye prefabrik ev imalatı ve satışı, Prefabrik yapı imalatı yapanlar Libadiye, Libadiye tek katlı prefabrik evler, Prefabrik konut binaları Libadiye, Libadiye çift katlı prefabrik evler, birleşik konteyner yapılar Libadiye, Libadiye bağ bahçe evleri, Wc ve duş konteynerleri Libadiye, Libadiye çelik konstrüksiyon yapılar, www.alyansprefabrik.com, Libadiye prefabrik ve konteyner yapılar, , Libadiye prefabrik yapı sistemleri, , Libadiye Prefabrik Tel, Libadiye Konteyner, Libadiye Şantiye Konteyneri, Libadiye Şantiye Konteyner Fiyatları, Şantiye Konteyner Fiyatı, Libadiye Ofis Konteyneri, , , , , Libadiye Şantiye ve Ofis Konteyneri, Libadiye Metropol Konteyner, Libadiye Wc & Duş Konteyneri, Libadiye Yatakhane Konteyneri, Libadiye Polyester Kabinler, Libadiye Geniş Kabinler, Libadiye Metropol Kabinler, Libadiye Zırhlı Güvenlik Kulübesi, Libadiye Seyyar Wc Duş Kabinleri, Prefabrik Bağ Evi, Bağ evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Villa

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Canlı Destek