Kurtköy Konteyner

Kaynarca Konteyner
25 Şubat 2018
Yenişehir Konteyner
25 Şubat 2018

Kurtköy Konteyner

Alyans Prefabrik Konteyner www.konteynerprefabrik.net web sitesiyle Müşterilerine Hizmet Vermeye devam etmekte… Alyans Prefabrik ve Konteyner İstanbul Pendik ilçesinde Kurtköy bölgesinde Konteyner ve Prefabrik Tek Katlı – Prefabrik Yapılar üreterek bölgedeki Prefabrik ve Konteyner İhtiyacını karşılamaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner Üretim hacmi ile her geçen gün inşaat sektöründeki bir ihtiyaç olan Konteyner ve Mono Kabin ihtiyacını kaliteli malzeme ve işçilik ile üretim yaparak kapatmaya çalışmaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner’in üretim hattının yarısından fazlasını oluşturan konteynerler Özellikle inşaat sektöründe kullanılmaktadır.

İmalatını yapmış olduğumuz Şantiye Konteyneri, Ofis Konteyneri ve İnşaatlarda kullanılan Yemekhane Konteyner, Konteyner WC veya Konteyner Tuvalet dediğimiz Konteyner türü ve Konteyner Duşların İstediğiniz ölçü ve ebatlarda Alyans Prefabrik bu ürünlerin İmalatını yapmaktadır.

KONTEYNER ÇEŞİTLERİMİZ

Kurtköy Metropol Konteyner

Kurtköy Wc & Duş Konteyneri

Kurtköy Yatakhane Konteyneri

MODÜLER KABİNLER

Kurtköy Polyester Kabinler

Kurtköy Metropol Kabinler

Kurtköy Zırhlı Güvenlik Kulübesi

Kurtköy Seyyar Wc Duş Kabinleri

Alyans Prefabrik Konteyner Üretiminin yanı sıra Prefabrik yapılarda üretmektedir. Prefabrik yapıların içerisinde Müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün gurubuysa , , Prefabrik Ev Bu ürün gurubunu tercih eden müşterilerimiz genellikle emekli ve sakin huzurlu bir hayat yaşamayı tercih eden müşterilerimizden oluşmaktadır.

Müşterimiz ilçe veya İl merkezine yakın bir bahçe veya bağ  almakta ve bu bahçeye bir ev yaptırmak istemekte ama betonarme bir ev yaptırmak istese çok büyük maliyetlere girecek müşterimizin tercihini Prefabrik veya Prefabrik Tek Katlı Ev‘i tercih etmekte çünkü betonarme bir eve  göre prefabrik yapıların maliyetleri daha ucuz olacaktır. 5 te 2 oranlarına kadar düşmekte örneğin betonarme bir yapı 50.000 TL ye maal ederken Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev’i örnekleme yaparsak 20.000TL yi bulmayacaktır. Prefabrik yapılar hem daha Ekonomik hem daha Hızlı kurulumu yapılır hem de Isı Yalıtımı daha sağlıklı olacaktır ve Betonarme yapılar ile aynı kullanım ömrüne sahip olacaktır.

Firmamızı Google’da şu kelimelerle de bulabilirsiniz

Kurtköy Konteyner yapı sistemleri, Kurtköy prefabrik yapılar, Kurtköy prefabrik yapı imalatı, Kurtköy birleşik konteyner yapılar, Kurtköy konteyner yapı imalatı, Kurtköy betana şantiye binaları, Kurtköy alyans prefabrik iletişim, Kurtköy wc duş konteynerleri, , İstanbul sandviç panel sistemler, Kurtköy betopan sistemli ofis binaları, Kurtköy özel çelik yapılar, , Kurtköy prefabrik ev yapanlar, , , Prefabrik yapı imalatı yapanlar Kurtköy, Kurtköy tek katlı prefabrik evler, Prefabrik konut binaları Kurtköy, Kurtköy çift katlı prefabrik evler, birleşik konteyner yapılar Kurtköy, Kurtköy bağ bahçe evleri, Wc ve duş konteynerleri Kurtköy, Kurtköy çelik konstrüksiyon yapılar, www.alyansprefabrik.com, Kurtköy prefabrik ve konteyner yapılar, , , Kurtköy prefabrik ev yapan firma, Kurtköy Prefabrik Tel, Kurtköy Konteyner, Kurtköy Şantiye Konteyneri, Kurtköy Şantiye Konteyner Fiyatları, Şantiye Konteyner Fiyatı, Kurtköy Ofis Konteyneri, Kurtköy Ofis Konteyner Fiyatları, Kurtköy Konteyner Tuvalet, Kurtköy Konteyner Duş Kabini, Kurtköy İlçesi Konteyner Yapan Firmalar, Kurtköy Şantiye ve Ofis Konteyneri, Kurtköy Metropol Konteyner, Kurtköy Wc & Duş Konteyneri, Kurtköy Yatakhane Konteyneri, Kurtköy Polyester Kabinler, Kurtköy Geniş Kabinler, Kurtköy Metropol Kabinler, Kurtköy Zırhlı Güvenlik Kulübesi, Kurtköy Seyyar Wc Duş Kabinleri, Prefabrik Bağ Evi, Bağ evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Villa

 

1 Comment

  1. Atilla Pekçevik dedi ki:

    Şantiyeler için konteyner üretiyormusunuz ? Telefonum 0 538 312 08 88 otuz adet konteyner için iletişime geçmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Canlı Destek