Kuleli Konteyner

Vaniköy Konteyner
26 Şubat 2018
Kuzguncuk Konteyner
26 Şubat 2018

Kuleli Konteyner

Alyans Prefabrik Konteyner www.konteynerprefabrik.net web sitesiyle Müşterilerine Hizmet Vermeye devam etmekte… Alyans Prefabrik ve Konteyner İstanbul Üsküdar ilçesinde Kuleli bölgesinde Konteyner ve Prefabrik Tek Katlı – Prefabrik Yapılar üreterek bölgedeki Prefabrik ve Konteyner İhtiyacını karşılamaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner Üretim hacmi ile her geçen gün inşaat sektöründeki bir ihtiyaç olan Konteyner ve Mono Kabin ihtiyacını kaliteli malzeme ve işçilik ile üretim yaparak kapatmaya çalışmaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner’in üretim hattının yarısından fazlasını oluşturan konteynerler Özellikle inşaat sektöründe kullanılmaktadır.

İmalatını yapmış olduğumuz Şantiye Konteyneri, Ofis Konteyneri ve İnşaatlarda kullanılan Yemekhane Konteyner, Konteyner WC veya Konteyner Tuvalet dediğimiz Konteyner türü ve Konteyner Duşların İstediğiniz ölçü ve ebatlarda Alyans Prefabrik bu ürünlerin İmalatını yapmaktadır.

KONTEYNER ÇEŞİTLERİMİZ

Kuleli Şantiye ve Ofis Konteyneri

Kuleli Metropol Konteyner

Kuleli Wc & Duş Konteyneri

Kuleli Yatakhane Konteyneri

MODÜLER KABİNLER

Kuleli Polyester Kabinler

Kuleli Metropol Kabinler

Kuleli Zırhlı Güvenlik Kulübesi

Alyans Prefabrik Konteyner Üretiminin yanı sıra Prefabrik yapılarda üretmektedir. Prefabrik yapıların içerisinde Müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün gurubuysa , Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Ev Bu ürün gurubunu tercih eden müşterilerimiz genellikle emekli ve sakin huzurlu bir hayat yaşamayı tercih eden müşterilerimizden oluşmaktadır.

Müşterimiz ilçe veya İl merkezine yakın bir bahçe veya bağ  almakta ve bu bahçeye bir ev yaptırmak istemekte ama betonarme bir ev yaptırmak istese çok büyük maliyetlere girecek müşterimizin tercihini Prefabrik veya Prefabrik Tek Katlı Ev‘i tercih etmekte çünkü betonarme bir eve  göre prefabrik yapıların maliyetleri daha ucuz olacaktır. 5 te 2 oranlarına kadar düşmekte örneğin betonarme bir yapı 50.000 TL ye maal ederken Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev’i örnekleme yaparsak 20.000TL yi bulmayacaktır. Prefabrik yapılar hem daha Ekonomik hem daha Hızlı kurulumu yapılır hem de Isı Yalıtımı daha sağlıklı olacaktır ve Betonarme yapılar ile aynı kullanım ömrüne sahip olacaktır.

Firmamızı Google’da şu kelimelerle de bulabilirsiniz

Kuleli Konteyner yapı sistemleri, Kuleli prefabrik yapılar, Kuleli prefabrik yapı imalatı, Kuleli birleşik konteyner yapılar, Kuleli konteyner yapı imalatı, Kuleli betana şantiye binaları, Kuleli alyans prefabrik iletişim, Kuleli wc duş konteynerleri, Kuleli prefabrik konut binalar, İstanbul sandviç panel sistemler, Kuleli betopan sistemli ofis binaları, Kuleli özel çelik yapılar, Kuleli hafif çelik yapılar, Kuleli prefabrik ev yapanlar, Kuleli özel üretim konteynerler, Kuleli prefabrik ev imalatı ve satışı, , Kuleli tek katlı prefabrik evler, Prefabrik konut binaları Kuleli, , birleşik konteyner yapılar Kuleli, Kuleli bağ bahçe evleri, Wc ve duş konteynerleri Kuleli, , www.alyansprefabrik.com, Kuleli prefabrik ve konteyner yapılar, Kuleli prefabrik konut imalat ve pazarlama, Kuleli prefabrik yapı sistemleri, Kuleli prefabrik ev yapan firma, , Kuleli Konteyner, Kuleli Şantiye Konteyneri, Kuleli Şantiye Konteyner Fiyatları, Şantiye Konteyner Fiyatı, Kuleli Ofis Konteyneri, Kuleli Ofis Konteyner Fiyatları, , , , Kuleli Şantiye ve Ofis Konteyneri, Kuleli Metropol Konteyner, Kuleli Wc & Duş Konteyneri, Kuleli Yatakhane Konteyneri, Kuleli Polyester Kabinler, Kuleli Geniş Kabinler, Kuleli Metropol Kabinler, Kuleli Zırhlı Güvenlik Kulübesi, Kuleli Seyyar Wc Duş Kabinleri, Prefabrik Bağ Evi, Bağ evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Villa

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Canlı Destek