Kandilli Konteyner

Kısıklı Konteyner
26 Şubat 2018
Vaniköy Konteyner
26 Şubat 2018

Kandilli Konteyner

Alyans Prefabrik Konteyner www.konteynerprefabrik.net web sitesiyle Müşterilerine Hizmet Vermeye devam etmekte… Alyans Prefabrik ve Konteyner İstanbul Üsküdar ilçesinde Kandilli bölgesinde Konteyner ve Prefabrik Tek Katlı – Prefabrik Yapılar üreterek bölgedeki Prefabrik ve Konteyner İhtiyacını karşılamaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner Üretim hacmi ile her geçen gün inşaat sektöründeki bir ihtiyaç olan Konteyner ve Mono Kabin ihtiyacını kaliteli malzeme ve işçilik ile üretim yaparak kapatmaya çalışmaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner’in üretim hattının yarısından fazlasını oluşturan konteynerler Özellikle inşaat sektöründe kullanılmaktadır.

İmalatını yapmış olduğumuz Şantiye Konteyneri, Ofis Konteyneri ve İnşaatlarda kullanılan Yemekhane Konteyner, Konteyner WC veya Konteyner Tuvalet dediğimiz Konteyner türü ve Konteyner Duşların İstediğiniz ölçü ve ebatlarda Alyans Prefabrik bu ürünlerin İmalatını yapmaktadır.

KONTEYNER ÇEŞİTLERİMİZ

Kandilli Yatakhane Konteyneri

MODÜLER KABİNLER

Kandilli Polyester Kabinler

Kandilli Geniş Kabinler

Kandilli Metropol Kabinler

Kandilli Zırhlı Güvenlik Kulübesi

Alyans Prefabrik Konteyner Üretiminin yanı sıra Prefabrik yapılarda üretmektedir. Prefabrik yapıların içerisinde Müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün gurubuysa Prefabrik Bağ Evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Ev Bu ürün gurubunu tercih eden müşterilerimiz genellikle emekli ve sakin huzurlu bir hayat yaşamayı tercih eden müşterilerimizden oluşmaktadır.

Müşterimiz ilçe veya İl merkezine yakın bir bahçe veya bağ  almakta ve bu bahçeye bir ev yaptırmak istemekte ama betonarme bir ev yaptırmak istese çok büyük maliyetlere girecek müşterimizin tercihini Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev‘i tercih etmekte çünkü betonarme bir eve  göre prefabrik yapıların maliyetleri daha ucuz olacaktır. 5 te 2 oranlarına kadar düşmekte örneğin betonarme bir yapı 50.000 TL ye maal ederken Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev’i örnekleme yaparsak 20.000TL yi bulmayacaktır. Prefabrik yapılar hem daha Ekonomik hem daha Hızlı kurulumu yapılır hem de Isı Yalıtımı daha sağlıklı olacaktır ve Betonarme yapılar ile aynı kullanım ömrüne sahip olacaktır.

Firmamızı Google’da şu kelimelerle de bulabilirsiniz

Kandilli Konteyner yapı sistemleri, Kandilli prefabrik yapılar, Kandilli prefabrik yapı imalatı, Kandilli birleşik konteyner yapılar, Kandilli konteyner yapı imalatı, , , Kandilli wc duş konteynerleri, Kandilli prefabrik konut binalar, İstanbul sandviç panel sistemler, Kandilli betopan sistemli ofis binaları, Kandilli özel çelik yapılar, , Kandilli prefabrik ev yapanlar, Kandilli özel üretim konteynerler, , Prefabrik yapı imalatı yapanlar Kandilli, Kandilli tek katlı prefabrik evler, Prefabrik konut binaları Kandilli, Kandilli çift katlı prefabrik evler, birleşik konteyner yapılar Kandilli, Kandilli bağ bahçe evleri, Wc ve duş konteynerleri Kandilli, Kandilli çelik konstrüksiyon yapılar, www.alyansprefabrik.com, Kandilli prefabrik ve konteyner yapılar, Kandilli prefabrik konut imalat ve pazarlama, , , Kandilli Prefabrik Tel, Kandilli Konteyner, Kandilli Şantiye Konteyneri, Kandilli Şantiye Konteyner Fiyatları, , Kandilli Ofis Konteyneri, Kandilli Ofis Konteyner Fiyatları, Kandilli Konteyner Tuvalet, Kandilli Konteyner Duş Kabini, Kandilli İlçesi Konteyner Yapan Firmalar, Kandilli Şantiye ve Ofis Konteyneri, Kandilli Metropol Konteyner, Kandilli Wc & Duş Konteyneri, Kandilli Yatakhane Konteyneri, Kandilli Polyester Kabinler, Kandilli Geniş Kabinler, Kandilli Metropol Kabinler, Kandilli Zırhlı Güvenlik Kulübesi, Kandilli Seyyar Wc Duş Kabinleri, Prefabrik Bağ Evi, Bağ evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Villa

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Canlı Destek