HAKKIMIZDA

Konteyner Almanın Yeni En Kolay Yolu Alyans Prefabrik


HAKKIMIZDA

Alyans Prefabrik ve Konteyner 1999 Yılında İstanbul Tuzla Mevkide Konteyner ve Prefabrik Yapı Üretim ve Satış Alanında Faaliyete Geçmiştir.

Prefabrik,Konteyner Üretim sahamız 400 m2 den başlayarak,2010 yılından itibaren 600 m2 Açık Alan 850 m2 kadar ulaşmış olup Üretim Kapasitesi yıl bazında Konteyner Prefabrik Yapı,Kabin,Betopan Yapılar dahil olmak üzere yıllık 35.000 adet olup her geçen gün üretim kapasitemizi ve üretim kalitemizi artırarak Konteyner ve Prefabrik Üreticileri arasında ve Faaliyet sektöründe aranan ve marka bir imalatçı firma pozisyonuna gelmiş bulunmaktayız.

Üretim Alanlarımızda; Prefabrik Şantiye Binaları,Prefabrik Ofisler,Prefabrik Yemekhane, Prefabrik Yatakhane, Tek Katlı Prefabrik Ev, Çift Katlı Prefabrik Ev, Konteyner, Şantiye Konteyneri,Konteyner Ofis, Konteyner Yatakhane, Konteyner Yemekhane, Konteyner Banyo/Duş, Konteyner WC, Demonte Kontyener ve Konteyner Evler İmalatı Yapmaktayız.


Prefabrik ve Konteyner Üretim Sektöründe Öncü Firmayız

Alyans konteynerler nakliye açısından avantaj sağladığı gibi çabuk kurulumu ile de muadillerinden bir adım öndedir. Özellikle günümüz trafik koşulları göz önünde bulundurulduğunda konteynerinizin nakliyesini yaparken size büyük avantaj sağlayacaktır.

Normal konteynerin kullanıldığı her ortamda kullanılan Alyans demonte konteynerler her ortamda sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır.

Maliyetlerin büyük önem kazandığı günümüzde üretim sahasında uzak lokasyonlarda kurulacak konteyner şantiyelerinde nakliye maliyetleri toplam maliyete oranla büyük rakamlara tekabul etmektedir. Bu rakamları en aza indirmek amacı ile, özenle tasarımı yapılmış, nakliye esnasında yerden oldukça büyük kazanç sağlayan, Alyans demonte konteynerleri kullanmak bu naklye maliyetlerini en aza indirmektedir. Zira bir kamyon ile normal konteynerlerden bir adet taşınabiliyorken, büyüklüğüne göre demonte konteynerlerden birden fazla taşınabilmektedir.
× Canlı Destek