Dumlupınar Konteyner ve Prefabrik

Caferağa Konteyner ve Prefabrik
25 Şubat 2018
Erenköy Konteyner ve Prefabrik
25 Şubat 2018

Dumlupınar Konteyner ve Prefabrik

Alyans Prefabrik Konteyner www.konteynerprefabrik.net web sitesiyle Müşterilerine Hizmet Vermeye devam etmekte… Alyans Prefabrik ve Konteyner İstanbul Kadıköy ilçesinde Dumlupınar bölgesinde Konteyner ve Prefabrik Tek Katlı – Prefabrik Yapılar üreterek bölgedeki Prefabrik ve Konteyner İhtiyacını karşılamaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner Üretim hacmi ile her geçen gün inşaat sektöründeki bir ihtiyaç olan Konteyner ve Mono Kabin ihtiyacını kaliteli malzeme ve işçilik ile üretim yaparak kapatmaya çalışmaktadır.

Alyans Prefabriğin Üretim hattının yarısından fazlasını oluşturan konteynerler Özellikle inşaat sektöründe kullanılmaktadır.

İmalatını yapmış olduğumuz Şantiye Konteyneri, Ofis Konteyneri ve İnşaatlarda kullanılan Yemekhane Konteyner, Konteyner WC veya Konteyner Tuvalet dediğimiz Konteyner türü ve Konteyner Duşların İstediğiniz ölçü ve ebatlarda Alyans Prefabrik bu ürünlerin İmalatını yapmaktadır.

KONTEYNER ÇEŞİTLERİMİZ

Dumlupınar Şantiye ve Ofis Konteyneri

Dumlupınar Metropol Konteyner

Dumlupınar Yatakhane Konteyneri

MODÜLER KABİNLER

Dumlupınar Geniş Kabinler

Dumlupınar Metropol Kabinler

Dumlupınar Seyyar Wc Duş Kabinleri

Alyans Prefabrik Konteyner Üretiminin yanı sıra Prefabrik yapılarda üretmektedir. Prefabrik yapıların içerisinde Müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün gurubuysa Prefabrik Bağ Evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Ev Bu ürün gurubunu tercih eden müşterilerimiz genellikle emekli ve sakin huzurlu bir hayat yaşamayı tercih eden müşterilerimizden oluşmaktadır.

Müşterimiz ilçe veya İl merkezine yakın bir bahçe veya bağ  almakta ve bu bahçeye bir ev yaptırmak istemekte ama betonarme bir ev yaptırmak istese çok büyük maliyetlere girecek müşterimizin tercihini Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev‘i tercih etmekte çünkü betonarme bir eve  göre prefabrik yapıların maliyetleri daha ucuz olacaktır. 5 te 2 oranlarına kadar düşmekte örneğin betonarme bir yapı 50.000 TL ye maal ederken Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev’i örnekleme yaparsak 20.000TL yi bulmayacaktır. Prefabrik yapılar hem daha Ekonomik hem daha Hızlı kurulumu yapılır hem de Isı Yalıtımı daha sağlıklı olacaktır ve Betonarme yapılar ile aynı kullanım ömrüne sahip olacaktır.

Firmamızı Google’da şu kelimelerle de bulabilirsiniz

yapı sistemleri, Dumlupınar prefabrik yapılar, Dumlupınar prefabrik yapı imalatı, Dumlupınar birleşik konteyner yapılar, yapı imalatı, Dumlupınar betana şantiye binaları, Dumlupınar alyans prefabrik iletişim, Dumlupınar wc duş konteynerleri, Dumlupınar prefabrik konut binalar, , Dumlupınar betopan sistemli ofis binaları, Dumlupınar özel çelik yapılar, Dumlupınar hafif çelik yapılar, Dumlupınar prefabrik ev yapanlar, Dumlupınar özel üretim konteynerler, Dumlupınar prefabrik ev imalatı ve satışı, Prefabrik yapı imalatı yapanlar Dumlupınar, Dumlupınar tek katlı prefabrik evler, Prefabrik konut binaları Dumlupınar, Dumlupınar çift katlı prefabrik evler, birleşik konteyner yapılar Dumlupınar, Dumlupınar bağ bahçe evleri, Wc ve duş konteynerleri Dumlupınar, , www.alyansprefabrik.com, Dumlupınar prefabrik ve konteyner yapılar, , , , , Dumlupınar Konteyner, Dumlupınar Şantiye Konteyneri, Dumlupınar Şantiye Konteyner Fiyatları, Şantiye Konteyner Fiyatı, Dumlupınar Ofis Konteyneri, Dumlupınar Ofis Konteyner Fiyatları, Dumlupınar Konteyner Tuvalet, Dumlupınar Konteyner Duş Kabini, Dumlupınar İlçesi Konteyner Yapan Firmalar, Dumlupınar Şantiye ve Ofis Konteyneri, Dumlupınar Metropol Konteyner, Dumlupınar Wc & Duş Konteyneri, Dumlupınar Yatakhane Konteyneri, Dumlupınar Polyester Kabinler, Dumlupınar Geniş Kabinler, Dumlupınar Metropol Kabinler, Dumlupınar Zırhlı Güvenlik Kulübesi, Dumlupınar Seyyar Wc Duş Kabinleri, Prefabrik Bağ Evi, Bağ evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Villa

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Canlı Destek