Bağcılar Konteyner

Avcılar Konteyner
Avcılar Konteyner
22 Şubat 2018
Yeniçamlıca Konteyner
23 Şubat 2018
Bağcılar Konteyner

Bağcılar Konteyner

Alyans Prefabrik Konteyner www.KonteynerPrefabrik.net web sitesiyle Müşterilerine Hizmet Vermeye devam etmekte… Alyans Prefabrik ve Konteyner İstanbul Bağcılar İlçesinde Konteyner ve Prefabrik Tek Katlı – Prefabrik Yapılar üreterek bölgedeki Prefabrik ve Konteyner İhtiyacını karşılamaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner Üretim hacmi ile her geçen gün inşaat sektöründeki bir ihtiyaç olan Konteyner ve Mono Kabin ihtiyaçını kaliteli malzeme ve işcilik ile üretim yaparak kapatmaya çalışmaktadır.

Alyans Prefabriğin Üretim hattının yarısından fazlasını oluşturan konteynerler Özellikle inşaat sektöründe kullanılmaktadır.

İmalatını yapmış olduğumuz Şantiye Konteyneri,Ofis Konteyneri ve İnşaatlarda kullanılan Yemekhane Konteyner, Konteyner WC veya Konteyner Tuvalet dediğimiz Konteyner türü ve Konteyner Duşların İstediğiniz ölçü ve ebatlarda Alyans Prefabrik bu ürünlerin İmalatını yapmaktadır.

KONTEYNER ÇEŞİTLERİMİZ

Bağcılar Şantiye ve Ofis Konteyneri

Bağcılar Metropol Konteyner

Bağcılar Wc & Duş Konteyneri

Bağcılar Yatakhane Konteyneri

MODÜLER KABİNLER

Bağcılar Polyester Kabinler

Bağcılar Geniş Kabinler

Bağcılar Metropol Kabinler

Bağcılar Zırhlı Güvenlik Kulübesi

Bağcılar Seyyar Wc Duş Kabinleri

Alyans Prefabrik Konteyner Üretiminin yanı sıra Prefabrik yapılarda üretmektedir. Prefabrik yapıların içersinde Müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün gurubuysa Prefabrik Bağ Evi, ,Prefabrik Ev Bu ürün gurubunu tercih eden müşterilerimiz genellikle emekli ve sakin huzurlu bir hayat yaşamayı tercih eden müşterilerimizden oluşmaktadır.

Müşterimiz ilçe veya İl merkezine yakın bir bahçe veya bağ  almakta ve bu bahçeye bir ev yaptırmak istemekte ama betonarma bir ev yaptırmak istese çok büyük maliyetlere girecek müşterimizin tercihini Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev‘i tercih etmekte çünkü betonarma bir eve  göre prefabrik yapıların maaliyetleri daha ucuz olacaktır. 5 te 2 oranlarına kadar düşmekte örneğin betonarma bir yapı 50.000 TL ye maal ederken Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev’i örnekleme yaparsak 20.000TL yi bulmayacaktır.Prefabrik yapılar hem daha Ekonomik hem daha Hızlı kurulumu yapılır hemde Isı Yalıtımı daha sağlıklı olacaktır ve Betonarma yapılar ile aynı kullanım ömrüne sahip olacaktır.

Firmamızı googleda şu kelimelerlede bulabilirsiniz

Bağcılar konteyner yapı sistemleri,Bağcılar prefabrik yapılar,Bağcılar prefabrik yapı imalatı,Bağcılar birleşik konteyner yapılar,Bağcılar konteyner yapı imalatı,Bağcılar betopan şantiye binaları,,Bağcılar wc duş konteynerleri,Bağcılar prefabrik konut binalar,İstanbu sandviç panel sistemler,Bağcılar betopan sistemli ofis binaları,Bağcılar özel çelik yapılar,Bağcılar hafif çelik yapılar,Bağcılar prefabrik ev yapanlar,,,Prefabrik yapı imalatı yapanlar Bağcılar,,Prefabrik konut binaları Bağcılar,Bağcılar çift katlı prefabrik evler,birleşik konteyner yapılar Bağcılar,Bağcılar bağ bahçe evleri,Wc ve duş konteynerleri Bağcılar,,,Bağcılar prefabrik ve konteyner yapılar,,Bağcılar prefabrik yapı sistemleri,Bağcılar prefabrik ev yapan firma,Bağcılar Prefabrik Tel,Bağcılar Konteyner,,,Şantiye Konteyner Fiyatı,Bağcılar Ofis Konteyneri,Bağcılar Ofis Konteyner Fiyatları,,Bağcılar Konteyner Duş Kabini,Bağcılar İlçesi Konteyner Yapan Firmalar,Bağcılar Şantiye ve Ofis Konteyneri,Bağcılar Metropol Konteyner,Bağcılar Wc & Duş Konteyneri,Bağcılar Yatakhane Konteyneri,Bağcılar Polyester Kabinler,Bağcılar Geniş Kabinler,Bağcılar Metropol Kabinler,Bağcılar Zırhlı Güvenlik Kulübesi,Bağcılar Seyyar Wc Duş Kabinleri,Prefabrik Bağ Evi,Prefabrik Tek Katlı Ev,Prefabrik Villa

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Canlı Destek