Acarkent Konteyner

Örnek Konteyner
25 Şubat 2018
Anadolu Hisarı Konteyner
25 Şubat 2018

Acarkent Konteyner ve Prefabrik

Alyans Prefabrik Konteyner www.konteynerprefabrik.net web sitesiyle Müşterilerine Hizmet Vermeye devam etmekte… Alyans Prefabrik ve Konteyner İstanbul Beykoz ilçesinde Acarkent bölgesinde Konteyner ve Prefabrik Tek Katlı – Prefabrik Yapılar üreterek bölgedeki Prefabrik ve Konteyner İhtiyacını karşılamaktadır.

Alyans Prefabrik ve Konteyner Üretim hacmi ile her geçen gün inşaat sektöründeki bir ihtiyaç olan Konteyner ve Mono Kabin ihtiyacını kaliteli malzeme ve işçilik ile üretim yaparak kapatmaya çalışmaktadır.

Alyans Prefabriğin Üretim hattının yarısından fazlasını oluşturan konteynerler Özellikle inşaat sektöründe kullanılmaktadır.

İmalatını yapmış olduğumuz Şantiye Konteyneri, Ofis Konteyneri ve İnşaatlarda kullanılan Yemekhane Konteyner, Konteyner WC veya Konteyner Tuvalet dediğimiz Konteyner türü ve Konteyner Duşların İstediğiniz ölçü ve ebatlarda Alyans Prefabrik bu ürünlerin İmalatını yapmaktadır.

KONTEYNER ÇEŞİTLERİMİZ

Acarkent Şantiye ve Ofis Konteyneri

Acarkent Metropol Konteyner

Acarkent Wc & Duş Konteyneri

Acarkent Yatakhane Konteyneri

MODÜLER KABİNLER

Acarkent Polyester Kabinler

Acarkent Geniş Kabinler

Acarkent Metropol Kabinler

Acarkent Zırhlı Güvenlik Kulübesi

Acarkent Seyyar Wc Duş Kabinleri

Alyans Prefabrik Konteyner Üretiminin yanı sıra Prefabrik yapılarda üretmektedir. Prefabrik yapıların içerisinde Müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün gurubuysa Prefabrik Bağ Evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Ev Bu ürün gurubunu tercih eden müşterilerimiz genellikle emekli ve sakin huzurlu bir hayat yaşamayı tercih eden müşterilerimizden oluşmaktadır.

Müşterimiz ilçe veya İl merkezine yakın bir bahçe veya bağ  almakta ve bu bahçeye bir ev yaptırmak istemekte ama betonarme bir ev yaptırmak istese çok büyük maliyetlere girecek müşterimizin tercihini Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev‘i tercih etmekte çünkü betonarme bir eve  göre prefabrik yapıların maliyetleri daha ucuz olacaktır. 5 te 2 oranlarına kadar düşmekte örneğin betonarme bir yapı 50.000 TL ye maal ederken Prefabrik Bağ Evi veya Prefabrik Tek Katlı Ev’i örnekleme yaparsak 20.000TL yi bulmayacaktır. Prefabrik yapılar hem daha Ekonomik hem daha Hızlı kurulumu yapılır hem de Isı Yalıtımı daha sağlıklı olacaktır ve Betonarme yapılar ile aynı kullanım ömrüne sahip olacaktır.

Firmamızı Google’da şu kelimelerle de bulabilirsiniz

Acarkent konteyner yapı sistemleri, Acarkent prefabrik yapılar, , Acarkent birleşik konteyner yapılar, , Acarkent betana şantiye binaları, Acarkent alyans prefabrik iletişim, Acarkent wc duş konteynerleri, Acarkent prefabrik konut binalar, İstanbul sandviç panel sistemler, , Acarkent özel çelik yapılar, , , Acarkent özel üretim konteynerler, , Prefabrik yapı imalatı yapanlar Acarkent, Acarkent tek katlı prefabrik evler, , Acarkent çift katlı prefabrik evler, birleşik konteyner yapılar Acarkent, Acarkent bağ bahçe evleri, Wc ve duş konteynerleri Acarkent, , ,Acarkent prefabrik ve konteyner yapılar, Acarkent prefabrik konut imalat ve pazarlama, Acarkent prefabrik yapı sistemleri, Acarkent prefabrik ev yapan firma, Acarkent Prefabrik Tel, Acarkent Konteyner, Acarkent Şantiye Konteyneri, , , Acarkent Ofis Konteyneri, Acarkent Ofis Konteyner Fiyatları, Acarkent Konteyner Tuvalet, Acarkent Konteyner Duş Kabini, Acarkent İlçesi Konteyner Yapan Firmalar, Acarkent Şantiye ve Ofis Konteyneri, Acarkent Metropol Konteyner, Acarkent Wc & Duş Konteyneri, Acarkent Yatakhane Konteyneri, Acarkent Polyester Kabinler, Acarkent Geniş Kabinler, Acarkent Metropol Kabinler, Acarkent Zırhlı Güvenlik Kulübesi, Acarkent Seyyar Wc Duş Kabinleri, Prefabrik Bağ Evi, Bağ evi, Prefabrik Tek Katlı Ev, Prefabrik Villa

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Canlı Destek